Aia söögitool Massaya, eukalüpt/polüester, H84x61x66cm
ID: 2000001207222
€ 152,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Eukalüptipuit |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Kõrgus: | 84 cm |
| Laius: | 61 cm |
| Pikkus: | 66 cm |
| Kaal: | 6.45 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel