Aia söögitool Tallara, akaatsia/polüester, H80x60x53cm
ID: 2000001207413
€ 189,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Akaatsia |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 53 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 17.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel