Aia tugitool 2-kohaline Ravonna, akaatsia/polüester, H69x138x80cm, istme kõrgus 44cm
ID: 2000001207161
€ 386,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Akaatsia |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 69 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 138 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Käetoe kõrgus: | 57 cm |
| Kaal: | 30 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel