Aia tugitool 1-kohaline Massaya, eukalüpt/polüester, H76x79x85cm
ID: 2000001207246
€ 258,06
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Eukalüptipuit |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Alumiinium |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 79 cm |
| Pikkus: | 85 cm |
| Kaal: | 17.04 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel