Aia tugitool 1-kohaline Tallara, akaatsia/polüester, H66x86x80cm, istme kõrgus 41cm
ID: 2000001207352
€ 289,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Akaatsia |
| Kõrgus: | 66 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 86 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 41 cm |
| Käetoe kõrgus: | 62 cm |
| Kaal: | 19 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel