Aia tugitool 3-kohaline Massaya, eukalüpt/polüester, H76x207x85cm
ID: 2000001207239
€ 588,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Eukalüptipuit |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 85 cm |
| Pikkus: | 207 cm |
| Kaal: | 51.12 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel