Postamentide komplekt Aice, beež marmori imitatsioon, MDF/pabertravertiin, H70xD34cm, H50xD25cm
ID: 5713941341860
€ 205,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Paberispoon |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 34 cm |
| Pikkus: | 34 cm |
| Kaal: | 12.5 kg |
| Voodipesukast: | Ei ole |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel