3 riiuliga sirm, H170x120x26cm
ID: 3560238335246
€ 116,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 170 cm |
| Laius: | 26 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Voodipesukast: | Ei ole |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel