Baar Globuss II, H87cm, D44.3cm
ID: 2000001092415
€ 119,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 87 cm |
| Laius: | 44.3 cm |
| Pikkus: | 44.3 cm |
| Kaal: | 6.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hall, samet, H106x70x64cm istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel