Jahutavad kivid Whiskey, komplekt 6 tk., sametkotis, H2.5x2.5x2.5cm
ID: 4029811419470
€ 6,85
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kivi |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 2.5 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 2.5 cm |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel