Dekoratiivne kuju Artist Circle, must, H45x42x12cm
ID: 4025621563426
€ 86,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 42 cm |
| Kaal: | 2.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel