Dekoratiivne kuju Aeroplane, mangopuit, 32x34x16cm
ID: 2000000981048
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 32 cm |
| Pikkus: | 34 cm |
| Kaal: | 2.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel