Vaip Amjad 0050/SP7/A, D150cm
ID: 4010014005614
€ 56,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüpropüleen |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 150 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Kaal: | 3.8 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel