Vaip Amjad 0050/SP7/H, D200cm
ID: 4010014005461
20 % allahindlus
€ 81,94
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 200 cm |
| Pikkus: | 200 cm |
| Kaal: | 7 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel