Vaip Amjad 40006/KY7/E, sinine, 160x235cm
ID: 4010017832101
€ 93,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Värv: | Sinine |
| Laius: | 160 cm |
| Pikkus: | 235 cm |
| Kaal: | 6.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel