Vaip Glotra, D150cm
ID: 2000001051986
30 % allahindlus
€ 75,08
€ 107,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Viskoos |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Laius: | 150 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Pikendatav söögilaud Bermero, 25mm MDF/tammespoon, 120-200x120m H77cm
77 cm 120-200 cm 120 cm
€ 337,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel