Vaip Larmaris, beež, 160x230cm
ID: 4045347340972
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | 30% polüester |
|---|---|
| Materjal: | 70% polüpropüleen |
| Värv: | Beež |
| Laius: | 160 cm |
| Pikkus: | 230 cm |
| Kaal: | 6.2 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel