Vaip Larmaris, hall/kuldne värv, 80x150cm
ID: 4045347340873
€ 38,63
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | 30% polüester |
|---|---|
| Materjal: | 70% polüpropüleen |
| Värv: | Hall |
| Värv: | Kuldne |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 150 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel