Vaip Larmaris, hall/kuldne värv, 200x290cm
ID: 4045347340903
€ 196,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | 30% polüester |
|---|---|
| Materjal: | 70% polüpropüleen |
| Värv: | Hall |
| Värv: | Kuldne |
| Laius: | 200 cm |
| Pikkus: | 290 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel