Vaip Lusia, 160x230cm
ID: 2000001089491
50 % allahindlus
€ 72,98
€ 145,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Viskoos |
| Värv: | Pruun |
| Laius: | 160 cm |
| Pikkus: | 230 cm |
| Kaal: | 6.3 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel