Vaip Regina Gobelin 0014/Q01/X, 80x165cm
ID: 4010014003245
€ 47,34
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puuvill |
|---|---|
| Materjal: | Šenill |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Sinine |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 165 cm |
| Kaal: | 2.3 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel