Diivanvoodi Wesolano, pikendatav, H85x230x107cm, istumisosa kõrgus 46cm
85 cm 230 cm 107 cm
€ 1 128,23
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Vineer |
| Materjal: | Teras |
| Materjal: | Nailon |
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 91 cm |
| Laius: | 196 cm |
| Pikkus: | 98 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 39 cm |
| Kaal: | 48.4 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |