Diivanvoodi Wesolano, pikendatav, H85x230x107cm, istumisosa kõrgus 46cm
85 cm 230 cm 107 cm
€ 1 128,23
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüpropüleen |
| Kõrgus: | 85 cm |
| Laius: | 176 cm |
| Pikkus: | 88 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 47.5 cm |
| Kaal: | 76 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |