Meepurk lusikaga Bee, 10x12cm, 300ml
ID: 4029811485055
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.26 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel