Köögitaimer Retro magnetiga, sinine, D8xH5.5cm
ID: 3560238669747
€ 7,66
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 5.5 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Kaal: | 0.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel