Fotoraamid Sun, kuldne värv, 10x10cm foto jaoks, D19.5x2cm
ID: 2000001170588
€ 6,85
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 19.5 cm |
| Laius: | 2 cm |
| Pikkus: | 19.5 cm |
| Kaal: | 0.48 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Fotoraamid Peacocks, kuldne värv, 10x15cm foto jaoks, H24.2x14.7x2.2cm
24.2 cm 14.7 cm 2.2 cm
€ 8,47
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel