Kandik, puit/klaas, 35x25x5cm
ID: 8717794950023
40 % allahindlus
€ 8,23
€ 13,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 5 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel