Kapp Nola, metall/tumedat tooni tammespoon/MDF, H118x100x40cm
ID: 5704745198200
€ 453,72
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Tammespoon |
| Materjal: | Melamiin |
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 118 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 40.9 kg |
| Riiulite maksimaalne kandevõime: | 10 kg |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel