Raamatukast Spring L, 33x22x7cm
ID: 2000001064900
€ 11,94
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Kartong |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 33 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 22 cm |
| Kaal: | 0.73 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel