Klaasist/metallist karp Favara M, 15x16cm, H6.8cm
ID: 2000001172018
€ 17,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 6.8 cm |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 16 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel