Kast Maella S, hõbedane, H18x30x12cm
ID: 2000001087107
50 % allahindlus
€ 10,77
€ 21,53
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 18 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Juustulaud, koos nugadega akaatsia Cheese/Tapas, komplektis 3 tk., H19-23x12-9cm
23 cm 12 cm
€ 5,98
€ 8,55
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel