Kast Maritsa L, valge, 29x48x20cm
ID: 2000001087138
€ 42,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 29 cm |
| Laius: | 20 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 5.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel