Kingakapp Aford, H129x56x30cm
ID: 5713941286246
€ 193,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 129 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 56 cm |
| Kaal: | 22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel