Pliiatsihoidja Fluffy Kawaii Gamer D13cm H12,5cm
ID: 8430306278742
70 % allahindlus
€ 3,85
€ 12,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | PVC |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Rebasekarva |
| Kõrgus: | 12.5 cm |
| Laius: | 13 cm |
| Pikkus: | 13 cm |
| Kaal: | 0.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkauss Wioletta, keraamiline, valge/kuldset värvi, 29x24x6cm
6 cm 29 cm 24 cm
€ 15,74
€ 19,68
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel