Seinakell Spaceman, puit, kollane, 33.0x45.5x4.9cm
ID: 2000000898469
50 % allahindlus
€ 14,19
€ 28,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 45.5 cm |
| Laius: | 4.9 cm |
| Pikkus: | 33 cm |
| Kaal: | 0.75 kg |
| Tootja: | ALANDEKO NEXTIME |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel