Kirjutuslaud Hergio, antratsiit/wotan tamme muster, MDF/, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€ 229,84
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pähklipruun |
| Kõrgus: | 77 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 130 cm |
| Kaal: | 34.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |