Kirjutuslaud Hergio, antratsiit/wotan tamme muster, MDF/, H78x60-90x134-210cm
78 cm 210 cm 90 cm
€ 229,84
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 29.5 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 55 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |