Valge veini klaas Vista, H21xD8cm, 400ml
ID: 8581781848262
€ 3,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 21 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 400 ml |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel