Klaasist pilt Leopard with gold LED-iga, 60x90x3.5cm
ID: 2000001191385
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Kumm |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 3.5 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 5.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Filetino, 360 kraadi pööratav, sinepivärvi, H89x63.5x55cm, istumisosa kõrgus 50cm
89 cm 63.5 cm 55 cm
€ 119,35
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel