Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | Roostevaba teras |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 46 cm |
| Pikkus: | 61 cm |
| Kaal: | 18.6 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |