Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 81 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Kaal: | 8.9 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |