Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | Tammespoon |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 90 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |