Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Pähklipuuspoon |
| Materjal: | Marmor |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 40 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 130 cm |
| Kaal: | 94 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |