Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Värv: | Vasevärvi |
| Kõrgus: | 44.5 cm |
| Laius: | 90 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |