Kohvilaud Nishan, Sheesham puidust, 90x55x41cm
ID: 2000000989181
20 % allahindlus
€ 136,77
€ 170,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Selle kohvilaua materjal- Sheesham - pärineb Himaalaja regioonist. Tema suurepärane vastupidavus erinevatele tingimustele muudab selle mööbli väga kvaliteetseks. Iga mööblidetail on unikaalse tekstuuriga ning ainulaadne.
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 55 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Darlington, hall, samet, H106x70x64cm istumisosa kõrgus 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel