Diivanilaud Romanna COFF, 12mm paagutatud kivi/MDF/tamme spoon, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€ 378,23
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 105 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |