Küljelaud Edsberg S, toonklaas/roosikuld, H50cm D41cm
ID: 2000000965277
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Vasevärvi |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 41 cm |
| Pikkus: | 41 cm |
| Kaal: | 6.5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivan Hamond, 3-kohaline, sinakasroheline värvi, 215x88x70cm, istumisosa kõrgus 44cm
70 cm 215 cm 88 cm
€ 730,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel