Lastelaud Sweet motiff, D60cm H44cm
ID: 3560233814937
€ 42,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 44 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel