Metallist laud Barge M, peegelplaat, kuldne, D39x64.5cm
ID: 2000000946603
€ 42,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 64.5 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 39 cm |
| Kaal: | 4.3 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Laualamp Lima, messingist/kuldvärvist, oliivrohelise emailiga, P22xH41cm, E27 25W(MAX)
41 cm 22 cm
€ 33,55
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel