Külglaud Bailey ST L, mangopuit/MDF/metall, 45x40cm H55cm
ID: 2000001197981
€ 169,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Mangopuit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | MDF |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 45 cm |
| Kaal: | 39 kg |
| Montaaž: | Vajalik montaaž |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel